Kariera

Informacje ogólne

W ramach zgłoszeń rekrutacyjnych oczekiwane są następujące dokumenty:

CV i list motywacyjny, koniecznie z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Astar dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Aktualnie poszukujemy:

Kierownika Działu Projektowego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Główne zadania osoby na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem projektantów

  • Planowanie i harmonogramowanie projektów

  • Bieżący nadzór nad postępami prac, rozliczanie, raportowanie

  • Opracowywanie założeń do projektów i bieżący nadzór nad zmianami

  • Planowanie testów, bieżący nadzór nad postępami, udział w kluczowych etapach weryfikacji projektów

  • Prowadzenie/nadzór nad dokumentacją procesu projektowego

  • Analiza, optymalizacja kosztów i zasad funkcjonowania działu projektowego

  • Koordynacja i realizacja współpracy działu projektowego z działami produkcji i logistyki

  • Analiza projektów pod kątem optymalizacji kosztów produkcji, weryfikacja budżetów, wdrażanie zmian

  • Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z podwykonawcami w zakresie realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektronicznym

  • Znajomość zagadnień i reguł związanych z projektowaniem urządzeń elektronicznych Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora min. 5 lat

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Proaktywność, kreatywność, nastawienie na rozwiązywanie problemów i ulepszanie procesów

  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mobilność, prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień systemów zarządzania jakością ISO13485

  • Znajomość wymagań dla urządzeń medycznych

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę, w stabilnej firmie

  • Pracę w rozwijającej się, przyszłościowej branży

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie