Nagrody

Nieustannie wdrażamy systemy mające na celu poprawę jakości oferowanych produktów i mechanizmów funkcjonowania firmy. Możemy pochwalić się wieloma autorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami, których jakość można śmiało porównywać z produktami renomowanych producentów światowych.Nasza praca doceniana jest również przez specjalistów licznymi nagrodami.

 

 

 

Firma Godna Zaufania 2016, 2017

 

 

 

 

 

Gazela Biznesu 2014,2015

Nasze działania zmierzające do rozwoju firmy zostały ponownie docenione przez „Puls Biznesu”. Kolejny raz otrzymaliśmy Gazelę Biznesu.

Jakość Roku 2010

Tytuł w kategorii „Produkt” za gamę urządzeń produkowanych przez spółkę przyznany w ramach Programu Promocji Jakości w polskich przedsiębiorstwach przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej.

Jakość Roku Złoto

Za ponowne zwycięstwo w kategorii „Produkt” Kapituła konkursu przyznała naszej firmie nagrodę Jakość Roku ZŁOTO.

Gazela Biznesu 2010

„Puls biznesu” docenił dynamikę naszego rozwoju i pozycję jaką zajmujemy na rynku przyznając nam tytuł Gazeli Biznesu.

Rehmed-Expo 2010

Za elegancję i wyróżniający się styl wystąpienia targowego otrzymaliśmy MEDAL X Targów Rehabilitacji i Sprzętu Medycznego.

 

Jakość Roku 2009

Tytuł w kategorii „Produkt” za aparat do sonoterapii i fonoforezy SONARIS przyznany w ramach Programu Promocji Jakości w polskich przedsiębiorstwach przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej.

Jakość Roku Srebro

Kapituła konkursu za ponowne zwycięstwo w kategorii produktów przyznała naszej firmie nagrodę Jakość Roku SREBRO.

Innowacja Roku 2009

Tytuł laureata Konkursu Innowacja Roku 2009 za aparat do terapii polem magnetycznym niskiej częstotliwości MAGNERIS przyznany przez Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE.

Europejski Standard 2008

Grupa Media Partner przyznała firmie godło Europejski Standard 2008.

Jakość Roku 2008 - Brąz

Tytuł w kategorii „Produkt” za nowoczesną aparaturę fizykoterapeutyczną został przyznany w ramach Programu Promocji Jakości w polskich przedsiębiorstwach przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej.

Rehmed-Expo 2008

Za oryginalną oprawę stoiska targowego otrzymaliśmy MEDAL VIII Targów Rehabilitacji i Lecznictwa Uzdrowiskowego.