TARGI REHABILIATCJA 2018 Największe targi krajowe z branży rehabilitacji i fizykoterapii już przeszły do historii. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, za wszystkie rozmowy, dobre słowo i wspólnie wypitą kawę.
W tym roku prezentowaliśmy naszą NOWOŚĆ

PhysioMG- Nowa rodzina urządzeń PhysioMG umożliwia wykonywanie terapii w oparciu o trzy sterowniki w połączeniu z aplikatorami szpulowymi, aplikatorami płaskimi na statywie oraz miejscowymi, mocowanymi za pomocą pasów. Wraz z nowymi sterownikami powstała także nowa konstrukcja leżanki z dwupoziomowym stolikiem pod aplikator.

Unowocześnienie linii pozwoliło na wprowadzenie unikalnych z punktu widzenia klienta rozwiązań. Do kluczowych należy największy na rynku aplikator szpulowy CS75. Jego średnica wynosi aż 75 cm. We wszystkich aplikatorach szpulowych wprowadzony został system wizualnego wskazania aktywności pola w postaci oświetlaczy. Dodatkowym wskaźnikiem jest również system pasów magnetycznych (sensoryczny wskaźnik aktywności pola).

Nowością technologiczną jest również nowy tryb pracy (Tryb Dualny).W Trybie Dualnym stosuje się dwa współpracujące symultanicznie aplikatory: szpulowy o działaniu ogólnoustrojowym i aplikator płaski o działaniu miejscowym.

Dopełnieniem unikalnych cech jest możliwość stosowania zmiennej częstotliwości terapeutycznej tzw. Spektrum (w zakresie 0 – 50 Hz) w trakcje trwania zabiegu.